2018 de 7 arama motoru optimizasyonu uygulamasıArama motoru optimizasyonu, zaman işaret ehemmiyetli sayısal pazarlama stratejilerinden biridir. düzenli sadece icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan aşina iseniz, taharri motoru optimizasyonunu veya SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün genişlik stratejik dijital pazarlama stratejilerinden biridir okunuşu bu çalışmayı muntazam bir şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarışma edemezler.

SEO kararlı olarak geliştirilen tanınmayan stratejiler ve teknikler ile sürekli gelişen eş alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, arama motoru algoritmalarında yerli yerinde değişikliklere bacak uydurmak zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere ilgi etmeleri ve oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, önemsiz işletme sahiplerinin ilerlemesine yardımcı tam gelmek ve taharri motoru oyununu rakiplerine karşıt tutulmak amacıyla yedi SEO emare okunuşu püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler yakınlarında ancak şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını ve genel web sitesi performansını iyileştirmeye yaver olabilirler.

1-Sesli aramayı göz ardı etmeyin.
Google 2016’da, taşınabilir taharri platformundaki tümsek taharri sorgularının yüzde 20’sinin ün daimî olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, arama çubuğunda arama sorgusunu sermek alegori ünlü sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı oranlama ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. muhteva henüz derinlemesine kuyruklu açacak kelimelere okunuşu bir danışma yapısına malik olmalıdır. Ayrıca, gündelik dilde kullanılan sözdizimini eklemek okunuşu sağlıklı birleşik fikirdir.

2-Önce mobil düşünün.
Mobil taharri esasen masaüstü aramayı aştı. ün daimî arama, bunu 2018’de daha da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından ve Google gibi ana asistanlardan değil, düşüncesiz telefonlarından ünlü arama kullanır. Google ve başka taharri motorları bu eğilimi nüans etmiş okunuşu mobil ahenkli web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, uç yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü yerine mobil sürümün kalitesine ve içeriğine bakarak sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış hareketli sayfalar, web sitelerinin okunuşu şirketlerin oyunda ilerlemesine ve taharri motoru skor sayfalarında SERP daha vücut sıralarda mahal almasına yaver olacaktır. Google, taşınabilir sürümün kesinlikle başarım gösterdiğini, hangi ölçüsünde hızlı yüklendiğini ve sayfaları sıralamaya başlamadan önce neden genişliğinde kolay kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği nazar ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin giyecek kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış benzer şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısaca aynı özeti ile taharri motoru, kullanıcılara bili sağlar. Bu snippet’ler, uzvi trafiğin genişlik az yüzdelik 10’unu SERP’ler üzerine belirtilen en erdemli sonuçlardan almaktadır ve bu devir süresince artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna nazaran şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üstünde müspet etkisi olan derinlemesine kuyruk sorgularına kökeninden kısaltarak cevaplardır. Arama motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı seçmek henüz alımlı gelmektedir. Verilerinizi okunuşu içeriğinizi yapılandırarak ve bilgileri maktu ve özlü birleşik şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki amaç önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, düşüncesiz asistanların okunuşu yapmacık zekanın AI, araba öğreniminin okunuşu daha kişiselleştirilmiş yalnız arama motoru deneyiminin birleşimi nedeniyle dikkate alınması gereken politik eş etken haline gelmiştir. Google, aynı kullanıcının mazi aramalarına ve eğilimlerine, mevcut konumuna okunuşu genişlik ilgili ve güncel bilgileri sunmak göre sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, taharri motorlarının kullanıcıların aynı madde satın yok etmek istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini öteki sayfalara ve medya satım noktalarına bakarak önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar ancak konuyu araştırmak istiyorsa, Google güvenilen medya sayfalarına takaddüm verir. İçeriğiniz bu takas trendine kadem uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine kıymet verin.
Kullanıcı deneyimi henüz en politik sıralama faktörüdür okunuşu eksiksiz taharri motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz hovarda yalnız şekilde yüklenmeli, hem hareketli hem okunuşu masaüstü platformlarda sorunsuz eş şekilde çalışmalı ve tüm bölümlerine erişmesi basitçe olmalıdır. Google eliyle yapılan anketler ve araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden henüz uzun sürmesi durumunda, aynı web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzde 40’ının gelişememiş döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir okunuşu bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır müşterek marjla engeller. Web sitenizi optimize bulmak ve çok sadece kullanıcı deneyimi sağladığından emin tamamlanmak çok önemlidir. alçak web siteleri, SERP’lerde yüzey sıralarda dünya almaz ve ceninisakıt organik trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google okunuşu Bing’in ötesine taşıyın.
Google ve Bing, sektöre derinlemesine zamandır egemen olmuştur okunuşu bu web sitesine git yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar boyunca bu platformlara odaklamıştır. Sektör, seda asistanları ve yapmacık zeka yardımıyla değişmeye başlamış okunuşu değişmeye parça edecektir. Google hâlen hâkim güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor okunuşu Google’dan mazruf çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri okunuşu Google okunuşu Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. öbür platformlarda giysi sıralarda arazi almaları yoluna içeriklerini ve web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, özge her şeyden daha önemli.
İçeriğinizin kalitesi ve ilgi düzeyi, SEO‘daki işaret etkili faktörlerden bazılarıdır. uygun araştırılmamış ve güncel olmayan sakıt kaliteli içerikleri web sitenizde sitemizi inceleyin yayınlamaktan kaçının. zararlı içerik, müşterek web sitesinin itibarını okunuşu sıralamasını da layemut etkileyecektir.

İçeriği zamanında ortaya koymak okunuşu tutarlı kaliteyi korumak önemlidir.

Bu ipuçları ve püf noktaları, 2018’deki SEO rekabetçi sularında sizlere muavin olabilir. En ekonomik kısım, arama motoru algoritmalarındaki değişiklikler hakkında trendleri ve duyuruları yetişmek etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *